chrámový sbor kostela Navštívení Panny Marie v Horní Polici



bohoslužby a koncerty, kde nás uslyšíte:
2015
(BOHOSLUŽBA)
5. 4. 2015
Boží hod
velikonoční
kostel Navštívení Panny Marie, Horní Police
Mše svatá
celebruje gen.vikář p. Stanislav Přibyl
varhany: Eva Navrátilová,
Orchestr a sbor Hvězda řídí Martina Bogarová
Hallelujah - J.F.Händel (sbor, varhany, orchestr)
Surexit Christus - chorál (Sbor - děti)
Jesu skrytý ve svátosti - J.S Bach (sbor, varhany, orchestr)
Regina coeli - Ignaz Reimann (sbor, varhany, orchestr)
neděle 11:00hod

(BOHOSLUŽBA)
4. 4. 2015
Bílá sobota
kostel Navštívení Panny Marie, Horní Police
Vigilie
celebruje gen.vikář p. Stanislav Přibyl
varhany: Mgr. Jitka Raková
sobota 21:00hod

(BOHOSLUŽBA)
3. 4. 2015
Velký pátek
kostel Navštívení Panny Marie, Horní Police
velkopáteční obřady, celebruje gen.vikář p. Stanislav Přibyl

Eli Eli, pašije
sobota 17:00

(BOHOSLUŽBA)
29. 3. 2015
Květná neděle
kostel Navštívení Panny Marie, Horní Police
Mše svatá
celebruje gen.vikář p. Stanislav Přibyl
varhany: Mgr. Jitka Raková
Pašije
neděle 15.00 hod.

(KONCERT)
15. 3. 2015
Marienstern - Panchschwitz-Kuckau
STABAT MATER
František Ignác Tůma
varhany: Jiří Chlum
neděle 16:30 hod.

(KONCERT)
22. 2. 2015
kostel Navštívení Panny Marie, Horní Police
zpívá: Hvězda
verše přednáší: Mgr Jan Policer
program: Philippus de Monte - Missa super Cara la vita mia
Dante Alighieri - Božská komedie
Plakát koncertu

NEDĚLE 16:30 hod.

(BOHOSLUŽBA)
7. 2. 2015
kostel Navštívení Panny Marie, Horní Police
Poutní mše svatá
celebruje gen.vikář p. Stanislav Přibyl
varhany: Mgr. Jitka Raková
Ordinárium- Petr Eben
sbor(malé obsazení):
Křížkovský - Zdrávas Maria
Anton Bruckner - Locus iste
sobota 10.00 hod.

(BOHOSLUŽBA)
18. 1. 2015
-Zákupy, kostel sv. Fabiána Šebestiána
-poutní Mše svatá
celebruje p. Angelik Mička
Varhany: Martin Policer
Ordinárium-Zdeněk Pololáník
sbor(malé obsazení):
P.Angelik Mička - Duše Kristova
J.S.Bach - Jezu skrytý ve svátosti
neděle 8.30 hod.

(BOHOSLUŽBA)
3. 1. 2015
- v kostele Navštívení Panny Marie v Horní Polici
Poutní mše svatá
celebruje gen.vikář p. Stanislav Přibyl
varhany: Mgr. Jitka Raková
sbor:
Najednou se ozval z nebe hukot (p. Olejník)
Stála panenka Maria (koleda -úprava Martina Bogarová)
sobota 10.00 hod.

(BOHOSLUŽBA)
1. 1. 2015
- v kostele Navštívení Panny Marie v Horní Polici
-Mše svatá
celebruje gen.vikář p. Stanislav Přibyl
varhany: Mgr. Jitka Raková Ordinarium - Zdeněk Pololáník
sbor:
p.Angelik Mička - Duše Kristova
J. Arcadelt - Ave Maria
A. Bruckner - To ta pulchra
neděle 15.00 hod.
2014
(BOHOSLUŽBA)
27. 12. 2014
- v kostele sv. Václava v Srbské Kamenici
-Mše svatá
varhany: Mgr. Jitka Raková Jakub Jan Ryba - Česká vánoční mše -Hej mistře!
sobota 16.00 hod.

(BOHOSLUŽBA)
25. 12. 2014
- v Kamenickém Šenově
-Mše svatá
varhany: Mgr. Jitka Raková
koledy, Jakub Jan Ryba - Česká vánoční mše -Hej mistře! (malá část)
čtvrtek 09.00 hod.

(BOHOSLUŽBA)
24. 12. 2014
- v Jezvém
-Půlnoční mše svatá
celebruje gen.vikář p. Stanislav Přibyl
varhany: Mgr. Jitka Raková
Jakub Jan Ryba - Česká vánoční mše -Hej mistře!
středa 23.59 hod. komentář generálníkho vikáře P. Stanislava Přibyla

(BOHOSLUŽBA)
24. 12. 2014
- v kostele Navštívení Panny Marie v Horní Polici
-Půlnoční mše svatá
celebruje gen.vikář p. Stanislav Přibyl
varhany: Mgr. Jitka Raková
Jakub Jan Ryba - Česká vánoční mše -Hej mistře!
středa 21.00 hod.

(KONCERT)
21. 12. 2014
- SKALICE U ČESKÉ LÍPY
KONCERT
subjektivní hodnocení sbormistra
článek
varhany: Šimon Marušiak
řídí: Martina Bogarová
zpívá: Hvězda
sólisté: Veronika Policerová, Mgr. Lenka Špringlová, Peter Mareš, Tomáš Milata

Jakub Jan Ryba - Česká vánoční mše -Hej mistře!
neděle 17.00 hod.

(KONCERT)
15. 11. 2014
- Horní Libchava, kostel sv. Jakuba Většího
KONCERT
pozvánka
zpívá: Hvězda
verše přednáší: Mgr Jan Policer
program: Philippus de Monte - Missa super Cara la vita mia
Dante Alighieri - Božská komedie
sobota 17.00 hod.

(FESTIVAL)
11. 10. 2014
FESTIVAL DUCHOVNÍ HUDBY SV. CECILIE V ÚSTÍ NAD ORLICÍ

o festivalu
sobota

(BOHOSLUŽBA)
27.9.2014
- Malá Veleň -Jedlka
-Mše svatá, posvěcení obrazu sv. Barbory
celebruje gen.vikář p. Stanislav Přibyl
sobota 10.00 hod.

(BOHOSLUŽBA)
23.8. 2014
- Merboltice
Svěcení zvonů - slavnostní bohoslužba na hřbitově
celebrovaná biskupem litoměřickým, Mons. Janem Baxantem
o akci
sobota 11.00 hod.

(POUTNÍ MŠE ke svaté Zdislavě, patronce rodin a hlavní patronce litoměřické diecéze)
31. 5. 2014 -v bazilice minor sv. Vavřince a sv. Zdislavy v Jablonném v Podještědí
Program:
  • 7.00 hodin - mše svatá u oltáře svaté Paní Zdislavy
  • 9.00 hodin - mše svatá, hlavní celebrant kardinál Dominik Duka OP
  • 11.00 hodin - mše svatá, hlavní celebrant biskup Mons. Jan Baxant
  • 14.00 hodin - mše svatá dominikánské rodiny, hlavní celebrant provinciál Benedikt Mohelník OP
  • 15.00 hodin - litanie a svátostné požehnání
Vojtěch Říhovský, Česká mše
George Frideric Handel, Halleluja, ...

(KONCERT)
10. 5. 2014
- Horní Libchava, kostel sv. Jakuba Většího
KONCERT
zpívá: Hvězda
varhany: Jan Hašek
program: František Ignác Tůma - Stabat Mater
sobota 19.00 hod.

(KONCERT)
4. 5. 2014
- Zittau, in der Kirche Maria Heimsuchung
KONCERT
zpívá: Hvězda
varhany: Jiří Chlum
program: František Ignác Tůma - Stabat Mater
neděle 17.00 hod.

(KONCERT)
13.4. 2014
- v Ebersbach, Německo
KONCERT
zpívá: Hvězda
varhany: Jiří Chlum
program: František Ignác Tůma - Stabat Mater
neděle 15.00 hod.

(KONCERT)
12.4. 2014
- v bazilice minor sv. Vavřince a sv. Zdislavy v Jablonném v Podještědí
KONCERT
zpívá: Hvězda
varhany: Jan Hašek
program: František Ignác Tůma - Stabat Mater
sobota 18.00 hod.

(BOHOSLUŽBA)
19. 1. 2014
- v Zákupech
-Mše svatá (poutní)
neděle 9.00 hod.
2013
(BOHOSLUŽBA)
29. 12. 2013
- Filipov
-Mše svatá
(svátek sv. Rodiny)
varhany: Jiří Chlum, zpívá Hvězda
Křička-Valašská Jitřní mše pastorální
neděle 10.30 hod.

(BOHOSLUŽBA)
29. 12. 2013
- Jiříkov
-Mše svatá
(svátek sv. Rodiny)
varhany: Jiří Chlum, zpívá Hvězda
Křička-Valašská Jitřní mše pastorální
neděle 8.30 hod.

(KONCERT)
22. 12. 2013
- SKALICE U ČESKÉ LÍPY
KONCERT
varhany: Eva Navrátilová
řídí: Martina Bogarová
zpívá: Hvězda

Jakub Jan Ryba - Česká vánoční mše -Hej mistře!
17:00 hod.

(BOHOSLUŽBA)
15. 9. 2013
- v Zákupech
-Mše svatá
Ebenovo ordinarium
J.S.Bach „Jezu skrytý ve svátosti“...
neděle 9.00 hod.

(KONCERT)
11. 9. 2013
Česká Lípa, Biebrova síň (v ambitu kláštera)
Společný koncert k narozeninám paní Evy Navrátilové
Hvězda zpívá: Laudetur Jesus Christus (Bohuslav Matěj Černohorský)
Moravské dvojzpěvy (Antonín Dvořák)
neděle 9.00 hod.

(BOHOSLUŽBA)
30.6. 2013
- Mimoň
- Slavnostní mše svatá k příležitosti svátku sv. Petra a Pavla
celebrovaná biskupem litoměřickým, Mons. Janem Baxantem
Ordinárium-Pololáník + znělka
neděle

(BOHOSLUŽBA)
29. 3. 2013
- v Zákupech
-Mše svatá
Pašije
Gyorgy Deak-Bardos: ELI! ELI!
neděle 8.30 hod.

(KONCERT)
25. 3. 2013
Litoměřická galerie
Koncert pro účastníky sympozia o gotickém umění
František Tůma: STABAT MATER
Jan Zach: O MAGNUM MARTYRIUM
Gyorgy Deak-bardos: ELI! ELI!
pondělí

(KONCERT)
24. 3. 2013
- Koncert Liberec (sv. Bonifác)
Koncert na Květnou neděli
František Tůma: STABAT MATER
Jan Zach: O MAGNUM MARTYRIUM
Gyorgy Deak-bardos: ELI! ELI!
neděle 18.00 hod.

(KONCERT)
23. 3. 2013
- v Zákupech, kostel sv.Fabiána a Šebestiána
PŘEDVELIKONOČNÍ KONCERT)
František Tůma: STABAT MATER
Jan Zach: O MAGNUM MARTYRIUM
Gyorgy Deak-bardos: ELI! ELI!
sobota 17.00 hod.

(VERNISÁŽ VÝSTAVY)
14. 2. 2013
Gotické umění na Ústecku
Autor výstavy: PhDr. Lubomír Turčan (SGVU)
J.P.Palestrina, MISSA ISTE CONFESOR GREG. CHORÁL- MAGNIFICAT
o výstavě:

(BOHOSLUŽBA)
20. 1. 2013
- v Zákupech pouť k sv. Fabiánovi a Šebestiánovi
-Mše svatá (poutní)
Laudetur-Černohorský
Graduale-Janáček
Ordinarium-Pololáník
Olejník - Hukot
neděle 8.30 hod.
2012
(BOHOSLUŽBA)
30. 12. 2012
- v ČESKÉ LÍPĚ - Bazilika všech svatých
-bohoslužba
Jaroslav Křička, Valašská mše jitřní pastorální
neděle 10.00 hod.

(KONCERT)
9. 12. 2012
Deštná
ADVENTNÍ KONCERT
zpívá: Hvězda
STAROČESKÉ RORÁTY
neděle

(KONCERT)
8. 12. 2012
Zákupy, kostel sv. Fabiána a Šebestiána
ADVENTNÍ KONCERT
zpívá: Hvězda
STAROČESKÉ RORÁTY
sobota

(BOHOSLUŽBA)
22.9.2012
- Malá Veleň -Jedlka
-Mše svatá, pouť
A.Bruckner, Messe in C
sobota 10.00 hod.

(BOHOSLUŽBA)
2.9. 2012
- v ČESKÉ LÍPĚ - Bazilika všech svatých
-bohoslužba
Vojtěch Říhovský
Česká mše
neděle 10.00 hod.

(BOHOSLUŽBA)
25. 8. 2012
Lasvice - kaplička
-bohoslužba pod širým nebem
Slavnostní mše celebrovaná jeho excelencí biskupem Václavem Malým
k příležitosti opravy a znbovuotevření kapličky

(BOHOSLUŽBA)
1. 7. 2012
- v ČESKÉ LÍPĚ - Bazilika všech svatých
-bohoslužba
Terenzio Zardini
Missa de angelis
neděle 10.00 hod.

(BOHOSLUŽBA)
10. 6. 2012
Filipov
- Mše v bazilice Panny Marie pomocnice křesťanů
František Picka - Mše B Dur
neděle 11:00 hod.

(BOHOSLUŽBA)
5.5. 2012
- Horní Police, kostel Navštívení Panny Marie
-Mše svatá (poutní),
českoněmecká, Městské slavnosti
A. Bruckner, Messe in C
neděle 9.00 hod.

(pohřeb)
20.4. 2012
Filipov
- Pohřeb - mše v bazilice Panny Marie pomocnice křesťanů
F.I.Tůma- Stabat Mater
neděle

(VERNISÁŽ VÝSTAVY)
4. 4. 2012
Středověké umění na Českolipsku
Výstava vznikla ve spolupráci se Severočeskou galerii výtvarného umění v Litoměřicích a FF UJEP v Ústí nad Labem.
Autor výstavy: PhDr. Lubomír Turčan (SGVU)
J.P.Palestrina, MISSA ISTE CONFESOR GREG. CHORÁL- MAGNIFICAT
pozvánka:

(BOHOSLUŽBA)
31. 3. 2012
- v Zákupech pouť k sv. Fabiánovi a Šebestiánovi
-Mše svatá (poutní),
českoněmecká, Městské slavnosti
F.I.Tůma- Stabat Mater
Jan Zach-O magnum martyrium
neděle 8.30 hod.

(BOHOSLUŽBA)
25.3. 2012
Filipov
- Mše v bazilice Panny Marie pomocnice křesťanů
F.I.Tůma- Stabat Mater
Jan Zach-O magnum martyrium
neděle 11:00 hod.

(BOHOSLUŽBA)
22. 1. 2012
- v Zákupech pouť k sv. Fabiánovi a Šebestiánovi
-Mše svatá (poutní),
českoněmecká, Městské slavnosti
A. Bruckner, Messe in C
neděle 8.30 hod.

(BOHOSLUŽBA)
13. 1. 2012
Filipov
- Hlavní poutní mše v bazilice Panny Marie pomocnice křesťanů
A. Bruckner, Messe in C
neděle 4:00 hod.
historie
(KONCERT)
16. 12. 2006
- Horní Libchava, kostel sv. Jakuba Většího
Jakub Jan Ryba - Hej mistře!
neděle

(KONCERT)
3. 12. 2006
- Nový Bor
neděle ??.00 hod.
(BOHOSLUŽBA)
29. 10. 2006
- v ČESKÉ LÍPĚ - Bazilika všech svatých
-bohoslužba - poutní mše
G. P. Palestrina - Missa iste confesor
neděle 10.00 hod.

(BOHOSLUŽBA)
8. 10. 2006
- Filipov -
-Mše svatá
Vojtěch Říhovský - Česká mše
neděle 10.30 hod.

(BOHOSLUŽBA)
27.8. 2006
- v ČESKÉ LÍPĚ - Bazilika všech svatých
-bohoslužba - poutní mše
Vojtěch Říhovský - Česká mše
neděle 10.00 hod.

22. 7. 2006 - Horní Libchava, kostel sv. Jakuba Většího
- koncert
sobota 20.00 pozvánka:

8.7.2006 - Hvězda
- koncert
sobota

(KŘEST Vojtěcha Mikuláše Bogara)
1.6.2006
- Filipov -
-
Vojtěch Říhovský - Česká mše (Kyrie, Agnus Dei)
J. Arcadelt - Ave Maria
Hans Leo Hasler - Cantate Domino
sobota 11.40 hod.

(KONCERT)
11.5.2006
- Dolní Krupá -
-varhany - Jiří Chlum

PROGRAM:

Státní hymna
(varhany) J.G.Walther Chorálová předehra
(varhany + sbor) Farantišek Picka Mše B dur - Kyrie, Gloria
(varhany) Girolamo Frescobaldi Canzona
(sbor) Farantišek Picka Pange lingua
(varhany) F.X.Brixi Fuga c-moll
(varhany + sbor) Farantišek Picka Mše B dur - Sanctus, Benedictus, Agnus Dei
(varhany) J.G.Walther Chorálová předehra
(sbor) J. Arcadelt Ave Maria
závěr - Sv. Václave - chorál
dohra – varhany, improvizace

čtvrtek 19.30 hod.

(BOHOSLUŽBA)
13.11.2005
- Filipov -
-Mše svatá
František Picka - Mše Bdur
neděle 10.30 hod.

(BOHOSLUŽBA)
30.10. 2005
- v ČESKÉ LÍPĚ - Bazilika všech svatých
-bohoslužba - Hlavní poutní mše
František Picka - Mše B dur
František Picka - Pange lingua
neděle 10.00 hod.

(BOHOSLUŽBA)
13. 10. 2005
- Filipov -
-poutní mše svatá
Gregoriánský chorál - Magnifikat
p. Olejník - Vstupní antifona
čtvrtek 18.00 hod.

(VÝBĚROVÝ FESTIVAL CHRÁMOVÝCH SBORŮ)
8. 10. 2005
- Ústí nad Orlicí
-Výběrový Festival duchovní hudby svaté Cecilie
sobota
fotoreportáž z festivalu

(BOHOSLUŽBA)
11. 9. 2005
- Filipov -
-Mše svatá
- Anton. Bruckner - Antifona
- Anton. Bruckner - Mše C Dur
- Albert de Klerk - Pater noster
neděle 10.30 hod.

(BOHOSLUŽBA)
28. 8. 2005
- v ČESKÉ LÍPĚ - Bazilika všech svatých
-bohoslužba (sv. Augustýn)
- A. Bruckner - Antifona
- A. Bruckner - Mše C Dur
neděle 10.00 hod.

(KONCERT)
5. 6. 2005
Brno
Mohyla Míru
program zájezdu
připomínka utrpení obětí válek a násilí

František Ignác Tůma - Stabat Mater- výběr
Jan Zach - O magnum martyrium
Bohuslav Matěj Černohorský - Laudetur Jesus Christus
Anton Bruckner - Antiphon
Albert de Klerk - Pater Noster
Jaques Arcadelt Ave Maria
A. Lotti - Miserere mei, Domine
neděle 14.00 hod. program koncertu

(BOHOSLUŽBA)
5. 6. 2005
- Prace (u Brna)
kostel Povýšení sv. Kříže
-bohoslužba
F. Picka - Mše B Dur
F. Picka - Pange lingua
neděle 10.00 hod.

(KONCERT)
4. 6. 2005
- Brno - Rajhrad
farní kostel Povýšení sv. Kříže

František Ignác Tůma - Stabat Mater- výběr
Jan Zach - O magnum martyrium
Bohuslav Matěj Černohorský - Laudetur Jesus Christus
Anton Bruckner - Antiphon
Albert de Klerk - Pater Noster
Leoš Janáček - Graduale
Jaques Arcadelt Ave Maria
A. Lotti - Miserere mei, Domine
sobota 19.00 hod. program

(BOHOSLUŽBA)
3. 6. 2005
- v Rajhradě u Brna - klášter Těšitelek Božského Srdce Páně
-slavnostní bohoslužba (poutní slavnost Božského Srdce Páně)
- A. Bruckner - Antifona
- F. Picka - Mše B Dur
pátek 17.00 hod.

(KONCERT)
15. 5. 2005
- LIBEREC - kostel Panny Marie U Obrázku

František Ignác Tůma - Stabat Mater
Jan Zach - O magnum martyrium
Bohuslav Matěj Černohorský - Laudetur Jesus Christus
Anton Bruckner - Antiphon
Loti - Miserere
Arcadelt - Ave Maria
Albert de Klerk - Pater Noster
neděle 15.30 hod.

(BOHOSLUŽBA)
15. 5. 2005
- Filipov -
-Mše svatá
- A. Bruckner - Antifona
- F. Picka - Mše B Dur
Bohuslav Matěj Černohorský - Laudetur Jesus Christus
neděle 10.30 hod.

(BOHOSLUŽBA)
9. 4. 2005
- Filipov -
-Mše svatá
vstup - Surexit Christus
J.P. Palestrina - MISSA ISTE CONFESOR (Kyrie)
Anton Bruckner - Tota Pulchra
neděle 10.30 hod.

20. 3. 2005 Katholische Kirche Sebnitz "Kreuz Erhöhung"
Koncert duchovní hudby
František Ignác Tůma - Stabat Mater
Jan Zach - O magnum martyrium
Bohuslav Matěj Černohorský - Laudetur Jesus Christus
Květná neděle 15.00 hod

20. 3. 2005 koncert v Děčíně zrušen z organizačních důvodů

(BOHOSLUŽBA)
20. 3. 2005
- Filipov -
-Mše svatá
Jan Zach - O magnum martyrium
neděle 10.30 hod.

(BOHOSLUŽBA)
13. 2. 2005
- Filipov -
-Mše svatá
František Ignác Tůma - Stabat Mater - výběr
neděle 10.30 hod.

27. 1. 2005 - Česká Lípa, býv. augustiniánský klášter - Biebrova síň
Ekumenická bohoslužba
F. Picka - Pange lingua
F. Picka - Mše B dur - Kyrie
čtvrtek 18.00 hod

(BOHOSLUŽBA)
9. 1. 2005
- Filipov -
-Mše svatá
P. Eben - Antifona
St. Mach - Česká vánoční mše - Kyrie, Gloria
Fišer - Vánoční - část
neděle 10.30 hod.

26.11. 2004 - Mimoň, Farní kostel sv. Petra a Pavla
- Společný koncert s pěveckým sborem mimoňského gymnázia
pátek 18.00 program:

12. 12. 2004 - Liberec - kostel Panny Marie U Obrázku
- Adventní koncert
neděle 15.00 program:

19. 12. 2004 - Horní Libchava, kostel sv. Jakuba Většího
- Adventní koncert
neděle 16.00 program:

19. 12. 2004 - Česká Lípa, kostel Československé církve husitské
(v městském parku)
- Adventní koncert
neděle 19.00 hod program:

(VERNISÁŽ)
12. 11. 2004
- Rumburk - Loreta.
-zahájení výstavy "Kněz a šejk" - Alois Musil,
Průvodní slovo p. Pavel Tichý
- F. Picka - Mše B Dur - Kyrie, Benedictus, Agnus Dei
- F. Picka - Pange lingua
pátek 17:00 hod.

(BOHOSLUŽBA)
13. 11. 2004
- Filipov -
-Poutní mše svatá
- Jan Zach - O magum martyrium
Albert de Klerk - Pater noster
- Jan Zach - O magum martyrium
- Georg Friedrich Händel - Canticorum iubilo
sobota 10.30 hod.

(BOHOSLUŽBA)
14. 11. 2004
- Filipov -
-Mše svatá
- A. Bruckner - Antifona
- F. Picka - Mše B Dur
neděle 10.30 hod.

(BOHOSLUŽBA)
12. 9. 2004
- Liberec - kostel Panny Marie U Obrázku.
-Hlavní poutní mše svatá v kostele Panny Marie U Obrázku,
celebroval emeritní biskup Josef Koukl.
neděle 16:00 hod.

22. 8. 2004 - Česká Lípa, kostel Československé církve husitské
(v městském parku)
- Koncert duchovní hudby - A. Dvořák - Mše D dur - "Lužanská" Op. 86
neděle 20.00 hod pozvánka

22. 8. 2004 - Děčín, kostel Povýšení sv. Kříže
- Koncert duchovní hudby - A. Dvořák - Mše D dur - "Lužanská" Op. 86
neděle 17.00 hod pozvánka

24. 7. 2004 - Horní Libchava, kostel sv. Jakuba Většího
- benefiční koncert
sobota 19.00 hod pozvánka

25. 4. 2004 - Bad Wimpfen
neděle20.00 hod.
105. Geistliche Abendmusik
varhanní doprovod - Karl Peter Schreiber
program:
Josef Ferdinand Norbert Seegr - Toccata et Fuga in d
Jan Zach - O Magnum Martyrium
Josef Ferdinand Norbert Seegr - Toccata et Fuga in g
František Ignác Antonín Tůma - Stabat Mater g-moll
Josef Ferdinand Norbert Seegr - Toccata et Fuga in F
Bohuslav Matěj Černohorský - Laudetur Jesus Christus

1. 2. 2004 - Schirgiswalde
- minikoncert dámského kvinteta Filipovského chrámového sboru
k přednášce o Antonínu Dvořákovi
neděle 16.00 hod
klavírní doprovod - Eva Navrátilová
program:
A. Dvořák: Moravské dvojzpěvy - Prsten, Zajatá, Skromná, Šípek
A. Dvořák: Biblická píseň - (baryton sólo Jiří Jón)

27. 12. 2003 - Jablonné v podještědí
Vánoční koncert
sobota 15.00 hod pozvánka

21. 12. 2003 - Horní Libchava, kostel sv. Jakuba Většího
- vánoční koncert
neděle 16.00 hod pozvánka

21. 12. 2003 - Mistrovice, kostel sv. Kříže
- adventní koncert Filipovského chrámového sboru
a živý betlém tvořený mistrovickými dětmi
neděle 14.00 hod

7. 12. 2003 - Česká Lípa
Z NEBE POSEL VYCHÁZÍ - adventní koncert program
neděle 15.00 hod - Biebrova síň OVM

26. 10. 2003 - Rumburk - kostel sv. Vavřince program
-benefiční koncert za obnovu vyhořelého evangelického kostela

5. 10. 2003 - Ebersbach    foto program

20. 9. 2003 - Chřibská - kostel sv. Jiří    foto program

17. 8. 2003 - Leutersdorf - Maria Himmelfahrt Kirche program

8. 8. 2003 - Hvězda - kaple sv. Jakuba